Meist

Logo Takso on Tallinnas ja Harju maakonnas tegutsev soodne taksofirma. Meie teenus on lihtne: pakume soodsa hinnaga inimeste ja käsipagasi vedu.

Selleks, et tagada parem taksode saadavus, teeme koostööd ka partneritega - Eestimaa Takso ja Baltic Takso. Meil on hetkel 40 sõidukit ja koos partneritega on Harjumaa peale kokku üle 100 takso.

Kui tellid takso meilt, võid saada ka mõne meie partneri sõiduvahendi. Autoparki kuuluvad valdavalt Saksamaa autotootjate sõidukid, mis mahutavad kuni 4 reisijat.

Juhul, kui inimesi on rohkem kui neli, siis palume takso tellimisel sellest teada anda. Meie taksobussid mahutavad kuni kaheksat klienti.

Pakutav taksoteenus on mõeldud peamiselt eraklientidele, kuid pakume huvi korral ka ettevõtetele lepingulisi teenuseid. Lepinguliste klientide eeliseks on tavapärasest soodsam hind ja võimalus teenuse eest tasuda arve alusel kord kuus.

Tegutseme Logo Takso kaubamärgi all kohalikul turul alates aastast 2001. Eestimaa Takso ja Baltic Taksoga hakkasime koostööd tegema aastal 2008.

Logo Takso on sinu jaoks lihtne ja soodne võimalus Tallinnas liikumiseks!

56 600 600

Sõidu alustamine:

Kilomeeter:

Ootetund:

2 €

0.48 €

9 €